Kasteel Van Saffelaere

foto restaurant Kasteel Van Saffelaere

Restaurant Kasteel Van Saffelaere, Lochristi

Adres:

Kerkstraat 37
9080 Lochristi
liggingtoon de ligging

Telefoon:

tel09 355 11 50

Type:

restaurant

Keuken:

Belgisch, Frans

Faciliteiten:

airco, parking, rooksalon, terras

Formules:

menu

Middag: ma di wo do vr za zo - 00:00 - 00:00
Avond: ma di wo do vr za zo - 00:00 - 00:00

Recente media-aandacht voor restaurant Kasteel Van Saffelaere

Bon Appétit: Kasteel van Saffelaere
Een kasteel voor iedereen

verschenen in Steps, op 30 01 2012

"Voor een (zaken)lunch of gezellige tête-à-tête ben je bij het Kasteel van Saffelaere aan het juiste adres; vijf chefs puren er beurtelings de klassieke Franse keuken uit, voorzien van een moderne en originele toets. Het degustatiemenu wisselt maandelijks, terwijl de kleine eters het verkorte kasteelmenu waarderen of selecteren uit de kaart. Behalve het restaurant - een klein zaaltje in de erker, een groter in de toren - beschikt het kasteel ook over een indrukwekkende feestzaal voor tweehonderdtwintig genodigden en een receptieruimte voor liefst driehonderd man."

lees het artikel online (externe link)

Kasteel van Saffelaere, Lochristi
Interview met chef Piet Vandorpe

verschenen in Steps, op 30 01 2012

Wat is jouw favoriete gerecht?

"Ik hou ontzettend veel van kabeljauw in de oven, met aardappelpuree afgewerkt met zure room, een gepocheerd ei, grijze garnalen en een scheutje gebrande boter. Een klassiek gerecht waar ik van kleins af aan verzot op ben. Mijn grootmoeder maakte altijd puree met zurkel, een gekookt ei en gebrande boter erover - voor mij is dat puur jeugdsentiment. En kabeljauw is zo'n lekkere, stevige vis: hij verveelt nooit. In de keuken hou ik me altijd bezig met visbereidingen: dat is helemaal mijn ding."

lees het artikel online (externe link)

'Friday Night Event' moet de drempel van het Kasteel verlagen
Kasteel van Saffelaere - Lochristi

verschenen in nieuwsblad.be, op 19 10 2009

"Na een lange werkdag blaast Herman Windey van het 'Kasteel van Saffelaere' even uit in de salons van zijn eigen restaurant."

"We hebben pas genoten van een heerlijk 'Friday Night Event'-menu. De nieuwe formule loopt al een viertal maanden', zegt de zaakvoerder. 'En ze slaat duidelijk aan, het is een mooie aanzet van het weekeinde en het is vooral een betaalbaar concept.' (Van aperitief tot en met de koffie, inclusief wijnen betaal je 56 euro) 'Weet je, wie 'Kasteel van Saffelaere' zegt, associeert dat meestal met een feestzaal voor trouwfeesten. Wij willen eigenlijk duidelijk maken dat we vooral een restaurant zijn, voor iedereen."

lees het artikel online (externe link)

Lees alle 4 persartikels over restaurant Kasteel Van Saffelaere »


In de buurt van restaurant Kasteel Van Saffelaere

Meer restaurants in deze buurt (Kerkstraat) »